KONST / Litografier / Färglitografi 15627288
nr 1562 7288
Sven X-et Erixson
(1899-1970), Sverige
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Ur Stad och land. Signerad, numrerad 14/75. Färglitografi, bildmått: 30x21 cm, yttermått inklusive ram: 62x51 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 11 september 2023
kl 18:21:47
6/9 12:52:49
100 kr
11/9 18:16:47
Sven X-et Erixson
Läs mer om Sven X-et Erixson